Наші тенісистки - призери області

24 листопада 2017 року в спортивному залі Житомирського державного технологічного університету відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед дівчат 1996 року народження і молодших.

Честь нашої громади на цих змаганнях захищали вихованці Довбиської дитячо-юнацької спортивної школи, а нині студентки Житомирського інституту медсестринства Іванна Войцехівська та Діана Онищук та студентка Вінницького Національного медичного університету Марина Весельська.

В результаті напруженої, цікавої, безкомпромісної боротьби, перемігши команди з Черняхова, Пулина, Коростишева, Новоград-Волинського, поступившись у півфіналі лише команді Житомирського району, наші дівчата вибороли третє місце і були нагороджені медалями та грамотами управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Побажаємо ж їм міцного здоров'я, нових успіхів та перемог!