Особисто-командна першість з настільного тенісу

До Дня святого Миколая в спортивному залі Довбиської загальноосвітньої школи проходила особисто-командна першість Довбиської ДЮСШ з настільного тенісу серед учнів 5-7 класів.

В результаті дводенної боротьби перше місце в змаганнях хлопців виборов Сірик Дмитро (6Б кл.), друге місце посів Панченко Нікіта (6А кл.), замкнув трійку призерів Максимчук Денис (7А кл.).

В турнірі дівчат в фіналі зустрічались представниці 5А класу Туровська Оксана та Змієвська Ангеліна. Сильнішою у впертій боротьбі виявилась Оксана. Третє місце за представницею 6А класу Журавською Вікторією.

В командному заліку місця розподілились так:

І місце – 5А клас

ІІ місце – 6А клас

ІІІ місце – 6Б клас

Директор Довбиської ДЮСШ Докіль А.В. та тренер-викладач Махно М.Д. привітали учасників змагань та нагородили призерів медалями та грамотами відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Довбиської громади, а також кожен тенісист отримав солодощі у вигляді новорічного подарунку.