Турнір пам’яті Володимира Махна

Залишив свій сад в селищі Довбиш, Володимир Дмитрович Махно, який відійшов у Вічність у 2000 році . Працюючи тренером футбольної команди «Авангард», ставав двічі чемпіоном області. І на честь видатного земляка проходить обласний турнір серед ветеранів спорту з футзалу . На черговий, уже 17-ий за ліком турнір, традиційно запросили команди з Пулин, Романова, Баранівки та господарів- Довбиш .

Перша гра між командами Баранівки та Пулин закінчилася перемогою пулинсьного «Фанату» з рахунком 11:4 . Наступною  командою  попавши під гарячу «Фанатську» руку була команда  Романова 12:1 . Довбиш провів свою першу  гру  з командою  Баранівки, яка завершилась бойовою нічиєю 6-6 , у другому матчі було подолано команду Романова з рахунком 7:4 .

В фіналі Довбиш зустрівся з командою Пулин. Матч проходив за шаленої підтримки глядачів своїх улюбленців, але пулинчани не знітились та виграли з рахунком 3:2, вперше ставши переможцями турніру.

Кращим гравцем став Віктор Чорний , кращого голкіпера отримав Микола Іщенко .

Всі були нагороджені медалями та  цінними подарунками , команда переможець отримала перехідний кубок з портретом Володимира Дмитровича Махна .

Велика подяка всім друзям-ветеранам спорту за участь у турнірі, а також особисто Миколі Дмитровичі Махну, з побажанням здоров’я, довголіття, добра, миру та злагоди .