Оголошується конкурс!

Виконавчий комітет Довбиської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст-еколог Довбиської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, комп'ютерною технікою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді спеціаліста не менше 3 років.

Документи що додаються для участі в конкурсі:

1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2.    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;

4.    Копії документів про освіту;

5.    Копія документа, який посвідчує особу;

6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

7.    Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;

8.    Копія трудової книжки;

9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Довбиш, вул. Поліська, 20 (1 поверх). Останній термін подачі документів до 15:00 17.05.2018 р.. Конкурс відбудеться об 11 год. 21.05.2018 р.